Przekaż nam 1,5% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

WOLONTARIUSZ ROKU 2020 Powiatu Puławskiego - nagroda Starosty

Na początku grudnia br. Miał miejsce II Powiatowy Dzień Wolontariatu, podczas którego zostali wyróżnieni i nagrodzeni wolontariusze za ich wielkie serca i działalność społeczną.

Wśród laureatów znajdują się Anna i Jakub Karpeta z Puławskiej Filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej!

Dzień Wolontariatu, to wydarzenie zainspirowane przez starostę Danutę Smagę. Ma na celu zwrócenie uwagi na rolę i znaczenie idei wolontariatu we współczesnym świecie. Głównym punktem święta wolontariatu jest wręczenie nagród wolontariuszom i podmiotom zaangażowanym w działalność społeczną.

Starosta Powiatu w poniższych słowach kieruje do wolontariuszy-laureatów podziękowania i gratulacje:

„Serdecznie gratuluję nagrodzonym wolontariuszom z powiatu puławskiego. Dziękuję za Waszą empatię i wielkie serce. Wasza postawa zasługuje na słowa najwyższego uznania i szacunku. Dzięki takim ludziom życie staje się piękniejsze. Wielkie brawa Beata Dębek, Mariola Rutkowska, Małgorzata Osiak, Magdalena Grotnik, Izabela Grotnik, Artur Czesław Kwapiński, Stowarzyszenie „Przeszłość Przyszłości”, Hanna Klepko, Marek Witold Wawerski, Anna i Jakub Karpeta, Szkolne Koło Caritas przy ZST w Puławach, Puławskie Towarzystwo Miłośników Gór, Stowarzyszenie Zwykłe Kobiety z Pasją Borowa – Skoki, Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Policealnej - Medyczne Studium Zawodowe im. Polskiego Czerwonego Krzyża w Puławach, Szkolny Klub Wolontariatu w Szkole Podstawowej im. St. Czarnieckiego w Gołębiu, Grupa przy 9 Kole Polskiego Związku Emerytów, Rencistów i Inwalidów w Gołębiu, Emilia Kotarska, Agnieszka Cichocka, Renata Szczypa, Stowarzyszenie „Rodzina”

My również dołączamy się do powyższych życzeń. Niezwykle cieszymy się z sukcesu Anny i Jakuba Karpetów – wolontariuszy Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej. To niezwykły przywilej współpracować z takimi osobami jak Wy!

Krótka informacja na temat Dnia Wolontariatu pojawiła się w radiu Lublin:

https://radio.lublin.pl/2020/12/pulawscy-wolontariusze-nagrodzeni/

 

II Powiatowy Dzień Wolontariatu stał się również tematem audycji pt. Co_w_regionie.pl, emitowanej cyklicznie na antenie Radia Impuls. W radiowym studiu, w Starostą Powiatu, zagościły laureatki tegorocznych, powiatowych nagród za osiągnięcia w dziedzinie wolontariatu – Anna Karpeta z puławskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej , Renata Szczypa ze Stowarzyszenia "Rodzina" oraz Dorota Wawerska – opiekunka Szkolnego Koła Caritas działającego przy ZSt Puławy.

Audycja emitowana była we wtorek 8 grudnia o godzinie 13.15.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij