Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: zagrożenia dla zdrowia w Internecie

26.09.2014, Kluby zdrowia

Czy Internet może szkodzić zdrowiu? Tak, jeśli zdrowie rozumiemy bardzo szeroko, także jako zdrowie emocjonalne, i zwłaszcza, jeśli mamy na myśli zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci. Właśnie o tym będzie mowa na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Puławach prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Zajęcia w puławskim klubie wracają po wakacjach. Wstęp jest bezpłatny. Tematem wrześniowego spotkania będą zagrożenia dla psychiki i rozwoju dzieci i młodzieży czekające w cyberprzestrzeni. Nie można posadzić dziecka przed komputerem i zostawić samemu sobie, to oczywiste. Nie minie 5 minut, a trafi na niedozwolone strony, niekoniecznie umyślnie. Są oczywiście specjalne programy np. Opiekun Dziecka w Internecie, które blokują dostęp do niektórych stron. Ale to nie wszystko, co możemy zrobić dla naszych pociech. Wiele zależy od nas, rodziców. Jak mądrze wprowadzić dziecko w wirtualny świat? Czym jest cyberprzemoc? Na te i inne pytania odpowie gość najbliższego spotkania, dr psychologii Krzysztof Łuszczak.

Klub Zdrowia w Puławach zaprasza, zwłaszcza rodziców, na zajęcia w poniedziałek, 29 września do Osiedlowego Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4. Początek spotkania o godzinie 17. Po wykładzie odbędzie się degustacja zdrowej żywności! Wstęp wolny.

Spotkania w ramach Klubu Zdrowia w Puławach współfinansowane są przez Urząd Miasta Puławy.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij