Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: zagrożenia dla zdrowia w Internecie

Czy Internet może szkodzić zdrowiu? Tak, jeśli zdrowie rozumiemy bardzo szeroko, także jako zdrowie emocjonalne, i zwłaszcza, jeśli mamy na myśli zdrowie i bezpieczeństwo naszych dzieci. Właśnie o tym będzie mowa na najbliższych zajęciach Klubu Zdrowia w Puławach prowadzonego przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh).

Zajęcia w puławskim klubie wracają po wakacjach. Wstęp jest bezpłatny. Tematem wrześniowego spotkania będą zagrożenia dla psychiki i rozwoju dzieci i młodzieży czekające w cyberprzestrzeni. Nie można posadzić dziecka przed komputerem i zostawić samemu sobie, to oczywiste. Nie minie 5 minut, a trafi na niedozwolone strony, niekoniecznie umyślnie. Są oczywiście specjalne programy np. Opiekun Dziecka w Internecie, które blokują dostęp do niektórych stron. Ale to nie wszystko, co możemy zrobić dla naszych pociech. Wiele zależy od nas, rodziców. Jak mądrze wprowadzić dziecko w wirtualny świat? Czym jest cyberprzemoc? Na te i inne pytania odpowie gość najbliższego spotkania, dr psychologii Krzysztof Łuszczak.

Klub Zdrowia w Puławach zaprasza, zwłaszcza rodziców, na zajęcia w poniedziałek, 29 września do Osiedlowego Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4. Początek spotkania o godzinie 17. Po wykładzie odbędzie się degustacja zdrowej żywności! Wstęp wolny.

Spotkania w ramach Klubu Zdrowia w Puławach współfinansowane są przez Urząd Miasta Puławy.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij