Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: wydawanie odzieży

9 października w siedzibie filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach odbyło się wydawanie odzieży. Ze względu na okres jesienny akcja cieszyła się wielkim zainteresowaniem – spadek temperatury na dworze powoduje wzrost zapotrzebowania na ciepłe ubrania, szczególnie kurtki i swetry.

– Na szczęście mamy jeszcze bardzo duży zapas odzieży jesienno-zimowej z zeszłego roku – mówi Anna Karpeta, kierownik filii. – Niedługo ChSCh rozpoczyna też akcję „Kurtka dla malucha”, polegającą na zbieraniu ciepłej odzieży dziecięcej, do której włącza się nasza filia. Dzięki temu zamierzamy uzyskać ubrania dla dzieci, bo tych brakuje – dodaje.

Po odzież do siedziby ChSCh zgłosiło się dużo nowych osób, ale są też i tacy, którzy po pomoc przychodzą systematycznie już od jakiegoś czasu.

– Na zakończenie wydawania przyszła pewna znana nam rodzina – opowiada pani Anna.  
– Rodzice muszą utrzymywać dziewiątkę dzieci. Jesteśmy dla nich prawdziwą ostoją. Wracali do domu zadowoleni, że dzieciaki przestaną marznąć i może dzięki naszej pomocy nie będą chorować.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij