Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: wolontariusze znów wydają odzież

28.05.2013, Pomoc odzieżowa

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach 2 czerwca po raz kolejny będą wydawać odzież osobom potrzebującym. Ubrania pochodzą ze zbiórki, którą w imieniu ChSCh przeprowadziła firma ADIVAL z Rzeszowa. W jej wyniku wolontariusze otrzymali pół tony ubrań.

Pierwsze wydawanie odbyło się w kwietniu. Akcja cieszyła się zainteresowaniem puławskich rodzin. Każdy, kto przyszedł, wybrał coś dla siebie. Niektórzy przyszli z dziećmi, dla których także znalazły się ubrania.

– Sporo rzeczy zostało z ostatniego wydawania – mówi Anna Karpeta, kierownik filii ChSCh w Puławach. – Są ubrania, buty, ale też firany, zasłony, pościel, ręczniki.

Osoby będące w potrzebie mogą zgłaszać się 2 czerwca, w godzinach od 10 do 12 do siedziby ChSCh przy ul. Kraszewskiego 6. Wolontariusze planują też kolejne takie akcje.

Filia w Puławach prowadzi pomoc żywnościową, odzieżową oraz działalność z zakresu profilaktyki zdrowotnej. Pod patronatem ChSCh działa w Puławach m.in. klub zdrowia. Spotkania odbywają się w ostatni poniedziałek miesiąca w Domu Kultury „Amik”.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

Czytaj więcej o pomocy osobom ubogim.

Tekst: Justyna Libera

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij