Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: sposób na miażdżycę

21.03.2013, Kluby zdrowia

Już w poniedziałek, 25 marca kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Puławach. Tym razem organizatorzy zapraszają na spotkanie z promotorem zdrowia Aliną Ciupą, która opowie m.in. o tym, jak przy pomocy diety i zdrowego stylu życia obniżyć poziom cholesterolu.

W Polsce co roku ponad 100 tys. osób ma zawał serca. Choroby układu krążenia są u nas najczęstszą przyczyną zgonów. Tym bardziej więc warto zatroszczyć się o nasze serce.
Klub Zdrowia w Puławach działający przy filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) na swoim pierwszym tegorocznym spotkaniu mówił na temat stresu. To niezwykle istotny czynnik zwiększający ryzyko zawału. Kolejnymi są miażdżyca i wysoki poziom cholesterolu. Dlatego też na ich temat mowa będzie na najbliższych zajęciach.

– Chętnym osobom będziemy mierzyć ciśnienie, zapraszamy też na degustację zdrowych potraw – pasztetu z pieczarek i pasty ze słonecznika – zapowiada Alina Ciupa, prelegentka i kierownik klubu w jednej osobie.

Zajęcia odbędą się w poniedziałek, 25 marca, o godzinie 17:30, w Domu Kultury „Amik” przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera, aw

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij