Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: sposób na miażdżycę

Już w poniedziałek, 25 marca kolejne spotkanie Klubu Zdrowia w Puławach. Tym razem organizatorzy zapraszają na spotkanie z promotorem zdrowia Aliną Ciupą, która opowie m.in. o tym, jak przy pomocy diety i zdrowego stylu życia obniżyć poziom cholesterolu.

W Polsce co roku ponad 100 tys. osób ma zawał serca. Choroby układu krążenia są u nas najczęstszą przyczyną zgonów. Tym bardziej więc warto zatroszczyć się o nasze serce.
Klub Zdrowia w Puławach działający przy filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) na swoim pierwszym tegorocznym spotkaniu mówił na temat stresu. To niezwykle istotny czynnik zwiększający ryzyko zawału. Kolejnymi są miażdżyca i wysoki poziom cholesterolu. Dlatego też na ich temat mowa będzie na najbliższych zajęciach.

– Chętnym osobom będziemy mierzyć ciśnienie, zapraszamy też na degustację zdrowych potraw – pasztetu z pieczarek i pasty ze słonecznika – zapowiada Alina Ciupa, prelegentka i kierownik klubu w jednej osobie.

Zajęcia odbędą się w poniedziałek, 25 marca, o godzinie 17:30, w Domu Kultury „Amik” przy ul. Marii Curie-Skłodowskiej 4.

Wstęp wolny!

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Czytaj więcej o pomocy zdrowotnej.

Tekst: Justyna Libera, aw

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij