Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: przetworzona żywność. Czy jesteśmy na nią skazani?

Wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach zapraszają na ostatnie spotkanie z cyklu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego”. Wstęp wolny.

Produkcja żywności na masową skalę sprawia, że wiele produktów, które znajdujemy w sklepie, przypomina swoim składem… tablicę Mendelejewa. Czy możemy jakoś temu zaradzić?

Jadwiga Ryska, prelegentka na kolejnym spotkaniu klubu zdrowia wskaże, jak możemy zastąpić sztuczną żywność. Na spotkaniu poznamy sposoby na wykorzystanie w codziennym jadłospisie m.in. takich prostych i tradycyjnych produktów jak pszenica, kukurydza czy soja.

Spotkanie będzie ostatnią odsłoną projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego” współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy. Podczas kolejnych spotkań z tego cyklu odbywały się wykłady prowadzone przez promotorów zdrowia, terapeutów, edukatorów zdrowia, psychologów i dietetyków. Zadanie realizuje filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach.

Początek zajęć 8 grudnia, o godzinie 17 w Osiedlowym Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij