Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: posłuchaj i pomóż dzieciom – dwa koncerty charytatywne

Wolontariusze puławskiej filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) serdecznie zapraszają na dwa koncerty charytatywne w wykonaniu chóru „Gloria” z Kościoła Adwentystów Dnia Siódmego w Brześciu na Białorusi. Celem imprez jest zebranie środków na leczenie dwóch ciężko chorych chłopców, siedmioletniego Artura i czteroletniego Kuby.

Chórzyści wystąpią w niedzielę, 14 maja 2017 r. w kościołach parafialnych w Górze Puławskiej i w Gołębiu.

Podczas koncertu o godzinie 12.30, który odbędzie się w kościele parafialnym pw. św. Wojciecha w Górze Puławskiej wolontariusze będą zbierać na leczenie i rehabilitację siedmioletniego Arturka z Góry Puławskiej, cierpiącego na encefalopatię z mimowolnymi ruchami o typie pozapiramidowym.

Drugi koncert odbędzie się o godzinie 16 w kościele parafialnym pw. św. Floriana i św. Katarzyny w Gołębiu. Środki zebrane w trakcie koncertu zostaną przekazane na leczenie czteroletniego Kubusia ze Skoków, który choruje na ostrą białaczkę limfoblastyczną i przebywa pod opieką oddziału hematologii w Uniwersyteckim Szpitalu Dziecięcym, w Lublinie.

Chór „Gloria” istnieje od 1977 r., obecnie występuje pod dyrekcją pani Olesii Zvorykiny.

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij