Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: pomóżmy Zuzi wyzdrowieć!

Już 14 i 15 czerwca podczas IV Święta Truskawki w Górze Puławskiej będziemy mogli pomóc małej, chorej na raka Zuzi. Wolontariusze proszą o wsparcie.

Zuzanka ma 13 lat. Rok temu zdiagnozowano u niej złośliwy nowotwór kości. Dzisiaj przebywa na leczeniu w na Oddziale Hematologii, Onkologii i Transplantologii Dziecięcej w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym w Lublinie.

Ciężka chemioterapia powoduje, że Zuzia coraz gorzej słyszy. 14 i 15 czerwca podczas dwóch dni IV Święta Truskawki na Stadionie Sportowym w Górze Puławskiej wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach będą zbierać pieniądze na leczenie i rehabilitację dziewczynki.

– Uciążliwe leczenie spowodowało m.in. uszkodzenie słuchu. Konieczny był zakup aparatu słuchowego dla Zuzi – mówi Anna Karpeta, kierownik filii ChSCh w Puławach. – My chcemy wspomóc jej leczenie i rehabilitację.

Zuzanka ma talent plastyczny. Kiedy tylko ma siłę, maluje, a jej prace można oglądać m.in. w lokalnej siedzibie GOPS-u.

Kwestujących wolontariuszy ChSCh będzie można spotkać podczas IV Święta Truskawki na Stadionie Sportowym w Górze Puławskiej 14 i 15 czerwca.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij