Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: Pasztet ze słonecznika? Niemożliwe!

Puławski klub zdrowia, prowadzony przez lokalną filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) działa od niedawna, a już zdążył zaskoczyć. Jeden z uczestników ostatnich zajęć nie mógł uwierzyć, że z pospolitego słonecznika można wyczarować pasztet. Aby to sprawdzić, przyszedł na kwietniowe spotkanie. I przy okazji dowiedział się wielu ciekawych rzeczy.

Alina Ciupa, promotor zdrowia mówiła 27 kwietnia o tym, jak pokonać chorobę nowotworową. Jeden z przykładów, jakie podała, stanowiło badanie na grupie mężczyzn z wykrytym wczesnym stadium raka prostaty. Zmiana diety na wegetariańską, co najmniej pół godziny aktywności fizycznej dziennie oraz wyciszenie i spokój sprawiły, że choroba cofnęła się u 100% z nich.

Oprócz interesującego wykładu była możliwość wzięcia udziału w degustacji – tym razem pasztetu z soczewicy i pasty z groszku. Uczestnicy mogli także zaopatrzyć się w książki dotyczące zdrowego stylu życia.

Klub zdrowia to atrakcyjna propozycja zarówno dla znawców, jak i laików tematyki zdrowotnej. Dlatego klub w Puławach serdecznie zaprasza wszystkich chętnych do udziału w bezpłatnych comiesięcznych spotkaniach.

Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

ChSCh jest organizacją pożytku publicznego. Możesz jej przekazać 1% podatku (KRS 0000220518).

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij