Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: ogrzejmy dzieci zimą!

20.12.2013, Pomoc odzieżowa

Około 250 kilogramów odzieży udało się zebrać dotychczas wolontariuszom Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w ramach akcji „Kurtka dla malucha” w Puławach. Dary na bieżąco trafiają do potrzebujących rodzin. 

Od listopada Chrześcijańska Służba Charytatywna (ChSCh) w całej Polsce już po raz czwarty prowadzi zbiórkę ciepłych ubrań dziecięcych. W wielu miastach zbiórkę już zakończono, w Puławach wolontariusze cały czas wydają i przyjmują dary, które trafiają do najmłodszych. Rodziny będące w potrzebie mogą się zgłaszać w pierwszą niedzielę miesiąca, w godzinach 10–12 do lokalu przy ul. Kraszewskiego 6.

W ramach akcji wiele osób przynosi także ubrania dla dorosłych.

– W grudniu mieliśmy dużo męskiej odzieży, garniturów, koszul, bielizny, kurtek, wszystko bardzo dobrej jakości. Niektóre rzeczy były nowe, ładnie zapakowane, aż przyjemnie było je wydawać – mówi Anna Karpeta, kierownik filii ChSCh w Puławach. – W Puławach takie akcje jak „Kurtka dla malucha” są bardzo potrzebne. Ze względu na duże zainteresowanie odzieżą w grudniu zorganizowaliśmy dodatkowe wydawanie – dodaje.

Jedną z podopiecznych filii jest pani Kasia. Do punktu wydawania odzieży zgłasza się regularnie. Zawsze znajdzie tutaj coś dla rodziny. Ta pomoc pomaga jej związać koniec z końcem…

Ideą „Kurtki dla malucha” jest pomoc potrzebującym rodzinom z dziećmi w okresie zimowym. Jednak o każdej porze roku warto pamiętać, że tuż obok nas żyją ludzie, dla których nasz drobny gest może być olbrzymim wsparciem.

Jeśli chcesz przekazać odzież w Puławach, skontaktuj się z wolontariuszami pod nr. tel. 663 931 061.

Czytaj więcej o pomocy odzieżowej.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij