Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy – miasto mlekiem płynące

Mimo ograniczonego w tym roku asortymentu potrzebujący zgłaszający się po pomoc żywnościową do filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach są zadowoleni z otrzymywanego wsparcia. Dziś, 16 maja rozpoczyna się kolejne wydawanie artykułów spożywczych.

– Pomagamy 300 osobom wskazanym przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Puławach – mówi Anna Karpeta, kierownik filii  – Żywność pochodzi z Banku Żywności w Lublinie. Na razie wydajemy tylko mleko, jednorazowo około 3 litry na osobę. W ciągu roku mają pojawić się inne produkty: cukier, olej, dżem. Choć asortyment jest mniejszy w tym roku, beneficjenci oceniają, że proponowane produkty idealnie trafiają w ich potrzeby. Dlatego chętnie zgłaszają się do nas po pomoc.

Wydawanie artykułów spożywczych potrwa 16-17 maja. Wolontariusze z Puław pomagają w ten sposób zazwyczaj raz w miesiącu, zapewniając osobom potrzebującym systematyczne wsparcie.

Czytaj więcej o pomocy żywnościowej.

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij