Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: jak poradzić sobie z depresją – cd.

W poniedziałek, 28 kwietnia wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia organizowane w ramach projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego”. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Puławy.

Zajęcia będą kontynuacją marcowego spotkania, podczas którego zaproszony prelegent dr Zdzisław Ples – rektor Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej mówił o tym, skąd się bierze depresja. Przedstawił tę chorobę jako źródło uzależnień. Tematem poniedziałkowego wykładu pt. Depresja – źródło uzależnień. Czy i jak można z niej wyjść? będzie wychodzenie z depresji naturalnymi, bezinwazyjnymi metodami. Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na indywidualne konsultacje i degustacje zdrowych potraw.

Spotkania są częścią projektu współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy, mającego na celu profilaktykę uzależnień. Obejmuje on 10 spotkań ze specjalistami, m.in. psychologami i terapeutami. Zajęcia są skierowane do mieszkańców Puław, a uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Miejscem spotkań jest Osiedlowy Dom Kultury „Amik” w Puławach przy ul. Marii Curie- Skłodowskiej 4. Organizatorzy zapraszają w poniedziałek, 28 kwietnia. Początek o godzinie 17.

(jl)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij