Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Puławy: jak poradzić sobie z depresją – cd.

25.04.2014, Kluby zdrowia

W poniedziałek, 28 kwietnia wolontariusze filii Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach zapraszają na kolejne spotkanie klubu zdrowia organizowane w ramach projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego”. Projekt jest współfinansowany przez Urząd Miasta Puławy.

Zajęcia będą kontynuacją marcowego spotkania, podczas którego zaproszony prelegent dr Zdzisław Ples – rektor Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej mówił o tym, skąd się bierze depresja. Przedstawił tę chorobę jako źródło uzależnień. Tematem poniedziałkowego wykładu pt. Depresja – źródło uzależnień. Czy i jak można z niej wyjść? będzie wychodzenie z depresji naturalnymi, bezinwazyjnymi metodami. Po spotkaniu organizatorzy zapraszają na indywidualne konsultacje i degustacje zdrowych potraw.

Spotkania są częścią projektu współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy, mającego na celu profilaktykę uzależnień. Obejmuje on 10 spotkań ze specjalistami, m.in. psychologami i terapeutami. Zajęcia są skierowane do mieszkańców Puław, a uczestnictwo w nich jest bezpłatne.

Miejscem spotkań jest Osiedlowy Dom Kultury „Amik” w Puławach przy ul. Marii Curie- Skłodowskiej 4. Organizatorzy zapraszają w poniedziałek, 28 kwietnia. Początek o godzinie 17.

(jl)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij