Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: jak poradzić sobie z depresją?

Już 31 marca w Osiedlowym Domu Kultury „Amik” w Puławach odbędzie się wykład pt. Depresja – źródło uzależnień. Skąd się bierze i jak ją naturalnie leczyć? Gościem spotkania będzie dr Zdzisław Ples, rektor Podkowiańskiej Wyższej Szkoły Medycznej.

Spotkanie będzie pierwszą odsłoną projektu „Klub Zdrowia – czyli sposób na poprawię stanu zdrowia fizycznego i psychicznego” współfinansowanego przez Urząd Miasta Puławy. Kolejne spotkania z tego cyklu odbywać się będą przez cały rok, a prowadzić je będą promotorzy, terapeuci i edukatorzy zdrowia, psycholodzy i dietetycy. Realizatorem zadania jest filia Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej w Puławach    

Celem projektu jest zmiana świadomości mieszkańców w zakresie przyczyn powstawania chorób cywilizacyjnych, w tym przyczyn związanych z uzależnieniem od alkoholu i nikotyny.

Uczestnicy poznają m.in. sposoby zapobiegania chorobom, a także zwiększą swoje umiejętności w zakresie przygotowywania zdrowych i tanich posiłków.

Początek spotkania na temat depresji 31 marca, o godzinie 17 w Osiedlowym Domu Kultury „Amik”, przy ul. Skłodowskiej 4.

jl, red. aw

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij