Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Puławy: Galilea – następny przystanek w podróżach

Cykl wykładów pt. Podróże po krajach biblijnych organizowany przez filię Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) w Puławach i Koło Gospodyń Wiejskich w Oblasach tym razem zabrał uczestników w pasjonującą podróż do Galilei.

12 października prelegent szczegółowo przybliżył słuchaczom miasta wokół Jeziora Galilejskiego. Najważniejsze miasta Galilei to przede wszystkim Karmiel, Nazaret, Ma\'alot-Tarshiha, Migdal HaEmeq i Afula. Portowe miasto Hajfa, mimo że leży poza Galileą, stanowi administracyjne i komercyjne centrum regionu.

– Jednego z uczestników tak wciągnął się w temat, że zaczął snuć plany wyjazdu na wycieczkę do Izraela – opowiada Anna Karpeta, kierownik filii ChSCh w Puławach.– Przyniósł nam mapę i pokazywał dawną świątynię, która została zburzona. Generalnie uczestnikom bardzo podoba się idea wykładów. Niektórzy z nich mają już swoje lata i nie pojadą w tak daleką podróż ze względów zdrowotnych i finansowych.

Podróże po krajach biblijnych odbywają się remizie Ochotniczej Straży Pożarnej w Oblasach.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(mp)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij