Darmowy​ ​Program​ ​PIT​ ​dostarcza​ ​Instytut​ ​Wsparcia Organizacji​ ​Pozarządowych​ ​w​ ​ramach​ ​projektu​ ​PITax.pl​ ​dla​ ​OPP.

KRS

Filia Puławy

Co jeść, aby nie przytyć?

6.06.2011, Kluby zdrowia

Otyłość – problem wielkiej wagi – wiedzą o tym wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) z Puław. Temu tematowi poświęcili więc niedawne spotkanie klubu zdrowia. Jak zwykle swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się ze słuchaczami Alina Ciupa, promotor zdrowia.

Klub Zdrowia w Puławach prowadzony przez lokalną filię ChSCh rozpoczął działalność w marcu tego roku. Na razie frekwencja na jego spotkaniach nie jest zbyt duża, ale ci, którzy na nie uczęszczają, zawsze dowiadują się czegoś ciekawego. Ostatni temat to Otyłość – problem wielkiej wagi.

Regularne pory posiłków, ruch, odpowiednia dieta to tylko niektóre ze sposobów utrzymania właściwej wagi bądź zrzucenia niepotrzebnych kilogramów. 1 czerwca mówiła o tym Alina Ciupa, częsta prelegentka w puławskim klubie. Tradycyjnie nie zabrakło też degustacji pysznych potraw wegetariańskich.

– Wiosenne zajęcia traktujemy jako wstęp do dalszej działalności klubu – mówi jedna z wolontariuszek puławskiej filii. – Myślę, że wkrótce stanie się popularną formą spędzania wolnego czasu i profilaktyki zdrowotnej.    

Klub Zdrowia w Puławach zaprasza co miesiąc do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulicy Jaworowej 3. Wstęp jest bezpłatny.
 
Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(aw)

Pomóż nam

Na nasze projekty

zebraliśmy już:

2 560 zł

Zobacz nasz plan pomocy w bieżącym roku »

Kontakt

Chrześcijańska Służba Charytatywna
Oddział Lubelski
Filia Puławy
ul. Kraszewskiego 6
24-100 Puławy

Nr konta bankowego:
53 2030 0045 1110 0000 0276 2390

Kierownik: Anna Karpeta
Swoją funkcję pełni społecznie
Tel. kom.: (+48) 609 842 325

E-mail:

Wykonawca zbiórki odzieży
w województwie lubelskim:

AVIDAL
Tel. kom.: 886 536 123


Zgłoś uwagę do strony

Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij