Przekaż nam 1% podatku. Wpisz nasz KRS 0000 220 518 w swoim zeznaniu podatkowym lub skorzystaj z darmowego programu do rozliczenia PIT

Co jeść, aby nie przytyć?

Otyłość – problem wielkiej wagi – wiedzą o tym wolontariusze Chrześcijańskiej Służby Charytatywnej (ChSCh) z Puław. Temu tematowi poświęcili więc niedawne spotkanie klubu zdrowia. Jak zwykle swoją wiedzą i doświadczeniem dzieliła się ze słuchaczami Alina Ciupa, promotor zdrowia.

Klub Zdrowia w Puławach prowadzony przez lokalną filię ChSCh rozpoczął działalność w marcu tego roku. Na razie frekwencja na jego spotkaniach nie jest zbyt duża, ale ci, którzy na nie uczęszczają, zawsze dowiadują się czegoś ciekawego. Ostatni temat to Otyłość – problem wielkiej wagi.

Regularne pory posiłków, ruch, odpowiednia dieta to tylko niektóre ze sposobów utrzymania właściwej wagi bądź zrzucenia niepotrzebnych kilogramów. 1 czerwca mówiła o tym Alina Ciupa, częsta prelegentka w puławskim klubie. Tradycyjnie nie zabrakło też degustacji pysznych potraw wegetariańskich.

– Wiosenne zajęcia traktujemy jako wstęp do dalszej działalności klubu – mówi jedna z wolontariuszek puławskiej filii. – Myślę, że wkrótce stanie się popularną formą spędzania wolnego czasu i profilaktyki zdrowotnej.    

Klub Zdrowia w Puławach zaprasza co miesiąc do Ośrodka Szkolno-Wychowawczego przy ulicy Jaworowej 3. Wstęp jest bezpłatny.
 
Czytaj więcej o klubach zdrowia.

Złóż dar na działalność dobroczynną.

(aw)

Chrześcijańska Służba Charytatywna
ul. Foksal 8
00-366 Warszawa
Telefon:
(22) 31 31 425
E-mail:
biuro@bliskoserca.pl
Facebook
YouTube
Ta strona używa plików Cookies. Korzystając ze strony wyrażasz zgodę na ich używanie. Czytaj więcej »
Zamknij